Bize Yazın
info@profsmmakina.com
Bizi Arayın
+90 541 589 57 27

Pro Fsm Makina

Vizyonumuz & Misyonumuz

Pro Fsm Makina'nın vizyonu, tekstil makina sektöründe liderliği elde etmek ve dünya genelinde tanınan bir marka haline gelmektir. Sektöre değer katan, sürekli olarak yenilikçi ürün ve hizmetler sunarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve sektörde öncü bir role sahip olmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ederek, çevresel ve toplumsal sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve sektördeki standartları belirlemeyi hedefliyoruz. Pro Fsm Makina olarak vizyonumuz, sektördeki gelişmeleri şekillendirmek ve müşterilerimize sürekli değer katmak üzerine kurulu bir gelecektir.
Pro Fsm Makina olarak misyonumuz, 35 yıllık birikimimizle tekstil sektörüne yüksek kaliteli, inovatif ve özelleştirilmiş çözümler sunarak sektörde öncü bir konumda yer almaktır. Müşteri memnuniyetini esas alarak, kalite standartlarımızı sürekli geliştirmeyi ve global düzeyde sürdürülebilir bir başarıyı sağlamayı hedefliyoruz. Mühendislik uzmanlığımızı ve tecrübemizi kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak, Pro Fsm Makina'nın temel misyonunu oluşturmaktadır.
Pro Fsm Makina 1985 yılından itibaren tekstil makinaları üretimi ve ticareti amacıyla Sefer İbili'nin yürüdüğü yoldan devam etmektedir.